מתקני משחק לעיריות ומועצות

מכיוון שנבחרים וממונים ממלאים תפקיד חיוני בקביעת ההוצאות הציבוריות, חשוב שאנשי מקצוע בפארקים ונופש יבינו כיצד פקידי ממשל מקומיים רואים ומתעדפים שירותים אלה. הם מציעים סוגים שונים של מתקנים לרבות, אך לא רק, מתקני מים פנימיים וחיצונים, מגרשי ספורט מקורים, מגרשי ספורט וביתנים, מגרשי משחקים, פארקי סקייט, פארקים ושבילי פנאי. כיצד מועצת הממשל של מידלנדס (COG) וסוכנויות הפארקים והנופש של מידלנדס משתלבות בשירותים האזוריים שמסופקים על ידי ה-COG. הם גם מחזיקים ומתחזקים פארקים ומגרשי משחקים סמוכים, ובמקרים רבים מפעילים ומתחזקים מתקני פנאי אחרים.

פארקים ונופש הם בעיקר שירות הניתן על ידי רשויות מקומיות ולכן תלויים בתמיכה כספית מקרנות המס של הרשויות המקומיות הכלליות

בנוסף לרכישת חוזי שירות, ניתן לחוקק הסכמי חוק 177 כך ששתי ממשלות עירוניות ומחוזות בתי ספר או יותר יוכלו לעבוד יחד כדי לממן במשותף פארקים ציבוריים וסוכנויות נופש המשרתות את תושבי כל עירייה. תכנית הבילוי, הגנים והשטחים הפתוחים הכוללת היא מחקר מעמיק שנועד לפתח ולשפר את התוכניות, השירותים, המתקנים ומשאבי הטבע של הפארקים ואתרי הבילוי העירוניים. העיריות פועלות גם בשיתוף פעולה הדוק עם הקהילות המקומיות שלהן כדי למפות את הקשרים בין ספורט ונופש, שירותי נוער, קידום בריאות, פיתוח קהילתי, שירותים לאנשים עם מוגבלות, תשתיות נגישות והצרכים המשתנים של קהילות חדשות.

זו הסיבה שאלפי ממשלות מקומיות של פנסילבניה בוחרות לספק הזדמנויות פנאי כגון מגרשי משחקים

שבילים, פארקים ציבוריים, בריכות שחייה ומגרשי בייסבול. מלחיצת ידיים לשיתוף ציוד לתחזוקת הפארק ועד להסכם בין-ממשלתי כתוב להקמת סוכנות אזורית, ישנן דרכים רבות שבהן עיריות יכולות לעבוד יחד כדי לספק לתושבים פארקים ואזורי בילוי איכותיים. שירותי פנאי ותרבות כוללים מגוון רחב של תוכניות, אירועים ופעילויות המאורגנות על ידי מועצות מקומיות.

לרשויות המקומיות יש תפקיד מרכזי במתן מתקני ספורט ובידור לאוכלוסייה

כאשר עירייה מציעה שירותי פנאי ופארק, היא יכולה להתקשר עם עירייה שכנה כדי לספק שירותים לאזרחי אותה עירייה. במקום שלכל עירייה תהיה מחלקת פארקים ונופש משלה, CRPR ממונה על ידי סוכנות הבילוי והגנים העירונית הרשמית.

פארקים

פנאי וייעור המחלקה יצרה מערכת עירונית של פארקים, שטחים פתוחים ומתקני פנאי שיספקו לתושבי דה פרה בילוי ובידור כל השנה. תוכניות בידור מתקיימות בעיקר במתנ"ס דה פרה, מרכז השירותים העירוני ובשטח בית הספר הממוקם בדה פרה. מעל לכל, מועצות פועלות בתחומים אלה כדי לטפח את הפיתוח של קהילות בריאות, מכילות וניתנות למגורים בהן ספורט ונופש יכולים למלא תפקיד מוביל במאמץ זה.

לקדם שימוש רב יותר בתחבורה ציבורית על ידי הורדת תעריפים לילדים, משפחות וסטודנטים ושיפור איכות השירות לבתי ספר, פארקים, מרכזי בילוי ויעדים ידידותיים למשפחות אחרים.

הסכמי שכירות קיימים. פארקים ואזורי בילוי מושכרים לעיתים על ידי עיריות לצדדים שלישיים. פארקי שירות פנאי הם פארקים שתוכננו ונבנו לבילוי פעיל ולשימוש מתוכנת.

בהתאם להתמקדות בשינויים שרשויות מקומיות יכולות לבצע

כדי לשפר את תנאי התזונה והפעילות הגופנית של ילדים, חשוב להדגיש כי קמפיינים במדיה ובמדיה החברתית יכולים לשפר תנאים אלו על ידי התמקדות בסיבות לשיפור תזונת הילדים ופעילות גופנית. סביבות פעילות של פעילות; ולערב את הציבור בשימוש במשאבים חדשים בסביבתו, כגון מרכזי בילוי, מגרשי משחקים, שבילים וכו'.

פארקים ציבוריים הם פארקים גדולים יותר המציעים פעילויות חוצות מובנות לצעירים ולמבוגרים

צור פעילויות מחוץ ללימודים כגון שיעורי ריקוד, ספורט בחסות עיר, משחקים בפיקוח ופעילויות חוצות אחרות בחסות ממשלתית או בחסות פרטית. מפארקים מקומיים ועד למרכזי בילוי, המועצות המקומיות מאפשרות מגוון רחב של פעילויות פנאי וספורט. הרשויות המקומיות אחראיות גם לתחומי מדיניות רחבים יותר שיכולים להיות בעלי השפעה משמעותית על הפעילות הגופנית של האוכלוסיות המקומיות, לרבות ניהול זכות קדימה, פארקים ושטחים ירוקים אחרים.

בתחומים רבים

קיצוצים בהוצאות הממשל המקומי מצמצם את המימון והתמיכה בספורט ובידור, כאשר הממשלה המרכזית חושפת את תוכניות ההוצאות שלה כדי לעזור לה להשיג את אחת מסדר העדיפויות המדיניות העיקריות שלה – הפחתת החוב הציבורי. מועצות פועלות לעתים קרובות בשיתוף פעולה הדוק עם הקהילה כדי לנהל תוכניות ומתקנים פנאי ותרבות. עם התמיכה הנדיבה של ארגוני שירות מקומיים וחברי קהילה, העיר דפרה יכולה לעזור לאנשים להתגבר על חסמים פיננסיים להשתתפות בתוכניות הפנאי של העיר. למרבה הצער, רשויות מקומיות שאין להן חובה חוקית לספק פעילויות או מתקנים ספורט או פנאי (כפי שהן עושות עם מזבלות או ספריות) יש יותר מוטיבציה למכור או לסגור מתקנים המשמשים מועדונים ולקצץ במימון לאירועי ספורט קהילתיים. בדרך כלל מועבר דרך מחלקת הנוער שלהם.

שפר את הגישה למתקני פנאי ציבוריים ופרטיים בקהילות עם מוגבלויות לבילוי על ידי הפחתת עלויות

הגדלת שעות הפעילות ופיתוח פעילויות מתאימות מבחינה תרבותית. מלגות לנוער תכנית סיוע כספי זו הוקמה על מנת לאפשר לצעירים בעיר דה פרה להשתתף בתכניות הפנאי שמציע מחלקת הגנים, הנופש והיערות, ללא קשר למצבם הכלכלי.

ועדה מייעצת קהילתית המייצגת את כל שלושת המגזרים מספקת מנהיגות ופיקוח

והתוכנית מנוהלת על ידי ועדה של 20 חברים לממשל המקומי. מרכז המצוינות בממשל מקומי (CELG) מפגיש רבים מהמנהיגים המוניציפליים של מחוז בורק ועוזר להם לשמור על הקהילות התוססות שלהם.

ליגות / תוכניות ספורט ושיעורי מים מתקיימים בפארקים ובבתי ספר שונים בעיר דה פרה

תכנית מגרש משחקים תכנית פארק הקיץ של דה פרס מציעה פעילויות בטוחות, מבוקרות, מובנות והלוויה לילדים בגילאי 6 עד 12 שנים. תוכנית זו נועדה לספק לתלמידים הזדמנויות להירגעות ותקשורת לפני ואחרי בית הספר.

הכניסה הראשית לפארק נמצאת על כביש Grosvenor, דרך שער אדוארדיאני משוחזר המוביל לגן נוי עם מזרקה, פרגולת ויסטריה ואנדרטה למלחמה.

עבור מידע אודות מתקני משחק לעיריות ומועצות ומתקני משחק נא לגלוש לאתר elo-nit.co.il

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך לבחור מנעולן מורשה באינטרנט?

הקדמה: מהו מנעולן מקוון מורשה ולמה אתה צריך אחד כזה? עם המספר ההולך וגדל של פריצות בארה"ב, חשוב לדעת שאתם מזמינים מנעולן מורשה ומבוטח. מנעולן

תיקון דודי שמש בעיר ירושלים

הקדמה: מהו דוד שמש? דודי שמש משמשים לחימום מים לצורך אספקת מים חמים לרחצה, לכבס בגדים ולצרכי בית נוספים. במקרים רבים, תיקון דודי שמש יספיק