מעצבות פנים בסטודיו לעיצוב פנים

העולם של Conecpdue, סטודיו בוטיק לאדריכלות, תכנון ועיצוב פנים. הסטודיו, שהוקם על ידי שלומית כהן ומיכל דג'ו, בולט ביכולתו למזג סגנונות כמו עיצוב קלאסי, עיצוב אירופאי כפרי ומסורתי ועיצוב יוקרתי. גלה כיצד מעצבי פנים תורמים ליצירת חללים בלתי נשכחים, המותאמים לצרכי הלקוח.

הקסם בידי מעצבי פנים: מי הן שלומית כהן ומיכל דג'ו?

שלומית כהן ומיכל דג'ו, המוחות היצירתיים מאחורי Conecpdue, הן צמד של מעצבות פנים עם תשוקה להפוך חללים ליצירות אמנות. עם עין חדה לפרטים והבנה עמוקה של עקרונות העיצוב, שלומית ומיכל מביאות שילוב ייחודי של יצירתיות ומומחיות לכל פרויקט שהן מבצעות. הניסיון המשולב שלהם באדריכלות, תכנון ועיצוב פנים מייחד אותם בתעשייה, ומאפשר להם לגשת לכל פרויקט עם פרספקטיבה רעננה ורעיונות חדשניים.

הרקע של שלומית כהן בעיצוב קלאסי מביא אלגנטיות ותחכום לפרויקטים שלהן, בעוד המומחיות של מיכל דג'ו בעיצוב אירופאי כפרי ומסורתי מוסיפה נופך של חמימות וקסם. יחד, הן משלבות בצורה חלקה את הסגנונות השונים הללו כדי ליצור חללים שהם לא רק יפים אלא גם פונקציונליים ומותאמים לצרכי הלקוח. היכולת שלהם ליצור הרמוניה בין אלמנטים עיצוביים מנוגדים מביאה לחללים שהם גם מדהימים ויזואלית וגם מזמינים.

מה שמייחד את שלומית ומיכל הוא מסירותן ליצירת חללים בלתי נשכחים המשקפים את האישיות והסגנון הייחודיים של כל לקוח. על ידי הקדשת זמן להבין את העדפותיהם, אורח החיים והחזון של הלקוחות שלהם, הן מסוגלות ליצור חללים המהדהדים באמת עם האנשים המאכלסים אותם. בין אם מדובר במפלט כפרי נעים, פנטהאוז אורבני מפואר או בית בהשראה אירופאית מסורתית, לשלומית ומיכל יש את הכישרון והמומחיות להגשים את החלומות של לקוחותיהן.

תמונה מהורהרת של שלומית כהן ומיכל דג'ו עובדות יחד בסטודיו לעיצוב שלהן.
תמונה של שלומית כהן ומיכל דג'ו יחד בחצר הסטודיו לעיצוב שלהן.

קלאסי פוגש כפרי: האם ניתן לשלב סגנונות אלה בצורה הרמונית?

השילוב בין סגנונות עיצוב קלאסיים וכפריים עשוי להיראות כמו זיווג לא שגרתי, אך בידיהן של שלומית כהן ומיכל דג'ו, ניתן לשלב בצורה הרמונית את האסתטיקה המנוגדת הזו ליצירת חללי פנים מדהימים. על ידי בחירה קפדנית של אלמנטים מכל סגנון ומציאת מכנה משותף ביניהם, שלומית ומיכל מצליחות להגיע למיזוג חלק שכובש ויזואלי ומזמין כאחד.

בגישתם, אלמנטים עיצוביים קלאסיים כמו פריטי ריהוט אלגנטיים, פרטים מקושטים ומרקמים עשירים מוצבים לצד אלמנטים כפריים כמו גימורי עץ טבעי, גווני אדמה ודגשי וינטג'. שילוב זה יוצר תחושת איזון וניגודיות המוסיפים עומק ואופי לחלל. על ידי שילוב והתאמה מיומנת של האלמנטים הללו, שלומית ומיכל מסוגלות ליצור חללי פנים שהם גם נצחיים וגם נעימים, מתוחכמים אך נגישים.

המפתח לשילוב מוצלח של סגנונות קלאסיים וכפריים טמון באצירה קפדנית של חומרים, צבעים ומרקמים. שלומית ומיכל מקפידות על כל פרט ומקפידות שכל אלמנט ישלים את האחר ליצירת סכמת עיצוב מגובשת והרמונית. על ידי שילוב של טקסטורות שונות, שילוב הנהונים עדינים לשני הסגנונות ומשחק עם קנה מידה ופרופורציה, הן יכולות ליצור חללים שמרגישים אלגנטיים ומסבירי פנים ללא מאמץ.

"עיצוב הוא לא רק איך שהוא נראה ומרגיש. עיצוב זה איך שהוא עובד". – כיצד הציטוט הזה חל על הגישה של Conecpdue?

הציטוט של סטיב ג'ובס, "עיצוב הוא לא רק איך שהוא נראה ומרגיש. עיצוב הוא איך זה עובד", מסביר בצורה מושלמת את הגישה של סטודיו Conecpdue לעיצוב פנים. שלומית כהן ומיכל דג'ו מבינות שהמשיכה האסתטית היא רק היבט אחד של עיצוב מוצלח; פונקציונליות ומעשיות חיוניים באותה מידה. הם מאמינות שחלל מעוצב צריך לא רק להיראות יפה אלא גם לשרת את הצרכים ולשפר את חייהם של דייריו.

הפילוסופיה של Conecpdue סובבת סביב יצירת פנים שלא רק משמחת את העין אלא גם מתפקדת בצורה חלקה בחיי היומיום. שלומית ומיכל מקפידות על ההיבטים הפרקטיים של הפרויקטים שלהן, ומבטיחות שכל אלמנט משרת מטרה ותורם לפונקציונליות הכוללת של החלל. על ידי מתן עדיפות לאופן שבו עיצוב עובד בנוסף לאיך שהוא נראה, Conecpdue מסוגלת לספק חללים לא רק בולטים מבחינה ויזואלית אלא גם פונקציונליים ויעילים ביותר.

צילום של חלל פנים מעוצב היטב המשקף את הגישה של Conecpdue: יפה, פונקציונלי ומותאם אישית.
צילום של חלל פנים מעוצב היטב המשקף את הגישה של Conecpdue: יפה, פונקציונלי ויעיל.

עיצוב יוקרתי: האם זה רק על חומרים יקרים וריהוט יוקרתי?

עיצוב יוקרתי מזוהה לעתים קרובות עם שפע, אקסטרווגנטיות ושימוש בחומרים יקרים ובריהוט יוקרתי. עם זאת, ב-Conecpdue, קוראים תיגר על התפיסה המקובלת של עיצוב יוקרתי על ידי הדגשת היוקרה האמיתית מעבר לנכסים חומריים. על ידי הגדרה מחדש של המשמעות של יוקרה בתחום עיצוב הפנים, הוא מביא פרספקטיבה רעננה לקונספט, תוך התמקדות ביצירת חללים המעוררים תחושת נוחות, תחכום ועידון.

  • יוקרה הוליסטית:
    מעבר לעושר חומרי:
    שלומית ומיכל מאמינות שעיצוב יוקרתי אינו נוגע רק לתג המחיר של החומרים או בשמות המותגים של הרהיטים. יוקרה אמיתית, בעיניהן, טמונה באוצרות מתחשבת של אלמנטים שמעלים את החוויה הכוללת של חלל. על ידי בחינה קפדנית של כל פרט, מתאורה ומרקמים ועד פריסה ופונקציונליות מרחבית, Conecpdue מייצרת חללי פנים המשדרים תחושת יוקרה שמתעלה מעל עושר חומרי.
  • יוקרה רגשית:
    יצירת קשרים רגשיים:
    עבור שלומית כהן ומיכל דג'ו, עיצוב יוקרתי הוא יותר מסתם אסתטיקה; מדובר ביצירת קשרים רגשיים בין המרחב לתושביו. הם מאמינות כי פנים יוקרתי באמת הוא כזה שמהדהד עם רגשות הדיירים, מעורר תחושות של שמחה, שלווה ושביעות רצון. על ידי החדרת העיצובים שלהם עם אלמנטים המדברים אל הנשמה, Conecpdue יוצר חללים שלא רק נראים יוקרתיים אלא גם מרגישים יוקרתיים ברמה עמוקה יותר ורגשית.

 

Conecpdue הוא יותר מסתם סטודיו לעיצוב פנים. הכישורים הייחודיים והעין לעיצוב של שלומית כהן ומיכל דג'ו מבליטים אותן בשטח. דרך היכולת שלהם לשלב עיצוב קלאסי, כפרי, אירופאי מסורתי ויוקרתי, הם יוצרות חללים לא רק אסתטיים אלא גם אישיים. עם Conecpdue, עיצוב הפנים חורג מעבר לאסתטיקה בלבד; מדובר ביצירת מרחב שמשקף את מי שאתה.

להתייעצות עם Conecpdue לחצו כאן!

 
מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים