מימון מחדש של מזומנים

מבוא

מיחזור מזומן הוא הלוואת משכנתא המאפשרת ללווה לקחת חלק מההון העצמי בביתו ולהשתמש בו למטרות אחרות. הלוואה מסוג זה נקראת גם מיחזור מזומן או מיחזור מזומן.

מימון מחדש של מזומנים אינו מוצע על ידי כל המלווים, והוא אינו זמין לכל הלווים. חלק מהמלווים עשויים לדרוש שיהיו לך לפחות 20% הון עצמי בבית שלך לפני שהם יציעו לך את האפשרות הזו.

מימון מחדש במזומן הוא סוג של אסטרטגיית החזר הלוואות לדירות המאפשרת לבעלי בתים לגשת להון העצמי שהם בנו בבתיהם. זה מכונה גם הלוואת הון בית או משכנתא שנייה, וזה יכול לשמש לכל מיני מטרות.

התהליך פשוט: אתה לוקח משכנתא חדשה על הנכס שלך ומשתמש בכסף כדי לשלם את המשכנתא הקיימת. זה אומר שיהיה לך תשלום חודשי אחד פחות, מה שנותן לך יותר חופש בתזרים המזומנים שלך.

מימון מחדש במזומן משמש בדרך כלל לפרויקטים של שיפוץ בית או רכישות גדולות אחרות כמו מכונית או סירה, אבל זה יכול לשמש גם לדברים קטנים יותר כמו תשלום הלוואות סטודנטים או חוב בכרטיס אשראי.

מהו מימון מחדש מזומן קש אאוט?

מיחזור מזומן הוא הלוואה המאפשרת לך לקחת חלק מההון העצמי בבית ולהפוך אותו למזומן.

הלוואה זו שונה ממימון מחודש מסורתי מכיוון שעם מימון מחודש מסורתי, אתה רק לווה יותר כסף כנגד הבית שלך. עם מיחזור מזומן, אתה לוקח חלק מההון העצמי בבית שלך והופך אותו למזומן.

מיחזור מזומן הוא סוג של מיחזור משכנתא המאפשר לך להוציא קצת כסף מההון העצמי של הבית שלך.

מימון מחדש של המשכנתא שלך הוא דרך לקבל תשלומים חודשיים נמוכים יותר ולחסוך כסף. אתה יכול גם להשתמש במזומן למטרות אחרות, כמו תשלום כרטיסי אשראי או חיסכון לפנסיה.

שלב 1 – הגשת בקשה להלוואה למימון דירה

מימון מחדש במזומן הוא תהליך של קבלת הלוואת דירה חדשה כדי לשלם הלוואת דירה קיימת. ניתן לעשות זאת כאשר הלווה חייב על המשכנתא הישנה יותר ממה ששווה ביתו.

הצעד הראשון במימון מחדש במזומן הוא הגשת בקשה להלוואה למימון דירה. על מנת להיות זכאי להלוואה מסוג זה, תצטרך להחזיק לפחות 20% הון עצמי בנכס שלך. אם יש לך פחות מזה, תצטרך למכור את הנכס שלך או לבדוק אפשרויות אחרות כגון מימון מחדש.

השלב הבא הוא לקבל אישור מראש עם המלווה לבחירתכם ולוודא שהם מודעים לכל הלוואות או כרטיסי אשראי אחרים שעשויים להיות ברשותכם. ברגע שהם יאשרו את האשראי שלך, הם יתנו לך מכתב אישור שמציין איך

שלב 2 – הערכת אפשרויות מזומן

מימון מחדש במזומן הוא סוג של הלוואת הון ביתי המאפשרת לך לקבל מזומן ביד על ידי שימוש בהון העצמי בבית שלך. הלווה יכול לקחת סכום חד פעמי, או למשוך תשלומים תקופתיים לאורך זמן. זה שונה מקו אשראי של הון ביתי מכיוון שללווה יש גישה לכל ההון העצמי הזמין שלו, לא רק למה שהם לווה.

על מנת להיות זכאי למימון מחדש במזומן, אתה צריך לקבל הלוואה קיימת על הנכס שלך, והיא חייבת להיות מוחזרת או לפחות להיות עדכנית בתשלומים. אתה גם צריך מספיק הכנסה כדי לעמוד בדרישות התשלום החודשי עבור סכום ההלוואה החדש – זה יהיה תלוי בכמה אתה רוצה ללוות וכמה ריבית אתה מוכן לשלם.

שלב 3 – גלה את שיעור המשכנתא החדש שלך ואת סכום התשלום

הצעד השלישי למימון מחדש הוא לברר את שיעור המשכנתא החדש וסכום התשלום. התשלום החדש יחושב כתשלום הישן בתוספת הריבית על חלק המזומן.

חלק מהמלווים עשויים להציע ריבית נמוכה יותר עבור סוג זה של מימון מחדש, אבל זה לא מובטח. הסיבה לכך היא שיש סיכונים גבוהים יותר הכרוכים בסוג זה של מימון מחדש, כגון אם רוכש הדירה לא יעמוד בהלוואה או אם יפסיק לבצע תשלומים.

מימון מחדש במזומן הוא שיטה ללוות יותר כסף מהון הבית שלך כדי לשלם חובות אחרים.

השלב הראשון בתהליך הוא לדבר עם מלווה לגבי תנאי המשכנתא והשיעורים החדשים. השלב השני הוא לברר את סכום התשלום החודשי החדש שלך והשלישי, לברר מה תהיה גובה הריבית החדשה שלך.

שלב 4 – השווה את האפשרויות שלך ובחר את הטוב ביותר עבורך!

מיחזור מזומן הוא סוג של מיחזור משכנתא המאפשר לך לתבוע חלק מההון העצמי של הבית שלך.
למידע נוסף על מימון מחדש של מזומנים ופיכמה השקעות נדלן בארה"ב מומלץ לבדוק כאן: picamainvestments.com

מיחזור מזומן הוא סוג של מיחזור משכנתא המאפשר לך לתבוע חלק מההון העצמי של הבית שלך. זה יכול להיעשות על ידי הוצאת מזומנים או שימוש בכסף למטרה אחרת, כמו תשלום חובות אחרים.

שני הסוגים העיקריים של מימון מחדש במזומן הם "מימון מחדש במזומן" ו"מימון מחדש במזומן". הראשון משתמש בכספים מההלוואה כדי לשלם חובות או התחייבויות אחרות, בעוד שהאחרון משתמש בכספים מההלוואה כדי לרכוש משהו אחר.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

רואה חשבון לעסקים קטנים

גלה את המסע המדהים של רואה חשבון לעסקים קטנים שהפך את השולחן וחולל מהפכה בענף. ממאבקים חסרי תקדים להצלחה בלתי נתפסת, הסיפור הזה חושף כיצד

הערכת מחיר שירותי הדברת עכברים

פוסט זה בבלוג שופך אור על הגורמים הקריטיים המשפיעים על עלות שירותי הדברת עכברים. מהיקף הנגיעות, גודל הנכס ועד לסוג הטיפול הנדרש, אנו מתעמקים בהיבטים

היתרונות של הדברה ירוקה

פוסט זה בבלוג נועד לשפוך אור על היתרונות הרבים של הדברה ירוקה. הוא מתעמק בפרקטיקה הידידותית לסביבה של הדברה המשתמשת בגישה רחבה, תוך התמקדות במניעה