חיטוי צנרת מים

חיטוי צנרת מים

מה אתם בסך הכל רוצים? לחטא את צנרת המים בבר המים שיושב אצלכם על השיש במטבח. בשביל זה צריך להזמין איש מקצוע מוסמך עם רישיון לבצע חיטוי צנרת מים? ובכן, התשובה היא כן ובמקרים רבים תוכל החברה ממנה קניתם את בר המים, להציע לכם את השירות הספציפי הזה, אבל הדבר החשוב יותר להבין פה הוא, שאם בר המים שלכם דורש חיטוי, ייתכן מאוד שישנן מערכות מים נוספות שדורשות את החיטוי הזה וייתכן שכל צנרת הבית דורשת את החיטוי, וזה כבר אולי יכול להיראות לכם כסיבה מספקת להזמנת איש מקצוע.

מדוע בכלל נדרש חיטוי של בר המים?

החלפתם סננים ואפילו קניתם מנורת אולטרה סגול חדשה, אבל אתם עדיין יכולים להרגיש טעמי לוואי במים שאתם שותים ומעת לעת אתם גם מצליחים להבחין בגרגרים זעירים צפים במים. במקרה זה, אין כל ספק שאתם לפחות צריכים לבדוק את האפשרות של חיטוי הצנרת הפנימית של בר המים. חיטוי כזה נדרש בדרך כלל אחרי זיהום של צנרת המים הביתית, השכונתית או אפילו העירונית, באופן שהצרכן הסופי עלול להרגיש בהשלכות של זיהום זה הרבה אחרי שהוא כבר טופל ברמה העירונית. חיטוי כזה יכול להידרש גם כתוצאה מזיהום החודר למערכת כתוצאה מסנן תקול, איטום לא תקין של המערכת וחדירת חלקיקים מזוהמים דרך האוויר ועוד. העניין הוא, שאם אינכם יודעים מהו מקור הזיהום, ובדרך כלל אתם לא יודעים את מקורו, ייתכן מאוד שבר המים שלכם הוא לא האשם היחיד, והבעיה רחבה. יותר.

אם הגעתם למסקנה שזהו אכן רק בר המים, תוכלו להזמין שירות חיטוי וניקוי פנימי מהחברה שסיפקה לכם את בר המים, אם כי גם שירות זה יעלה לכם כסף אם לא תצליחו להוכיח את אחריות החברה עצמה. במידה ואתם מזהים סממני זיהום מברזים נוספים בבית, הבעיה היא רחבה יותר, ואתם צריכים לבצע חיטוי צנרת מים ברמה הביתית ואולי אף לפנות לרשויות בכדי לוודא שקו המים עד הבית שלכם מחוטא היטב ולא צפוי להוות מוקד ליצירת זיהום בעתיד.

מה עושה איש המקצוע במסגרת חיטוי צנרת מים?

במסגרת התהליך של חיטוי צנרת מים נעשה בידוד של מערכת המים הביתית מהמערכת החיצונית. המערכת נבחנת על ידי איש המקצוע בכל נקודות התורפה האופייניות לה ובהמשך לכך מוזרם חומר חיטוי במינון המתאים, עם חומר החיטוי המתאים ולמשך הזמן הנדרש. לבסוף מבוצעת שטיפה של מערכת המים כולה ונבחנת איכות המים על מנת לוודא סילוק של כל שיירי הזיהום ושיירי חומר חיטוי. זה אולי נשמע פשוט, אבל התהליך של חיטוי צנרת מים דורש ידע מקצועי רב סביב היישום של חומרי החיטוי וכן סביב התהליך של זיהוי מקור הזיהום ווידוא כי הוא לא יחזור שוב.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

רואה חשבון לעסקים קטנים

גלה את המסע המדהים של רואה חשבון לעסקים קטנים שהפך את השולחן וחולל מהפכה בענף. ממאבקים חסרי תקדים להצלחה בלתי נתפסת, הסיפור הזה חושף כיצד

הערכת מחיר שירותי הדברת עכברים

פוסט זה בבלוג שופך אור על הגורמים הקריטיים המשפיעים על עלות שירותי הדברת עכברים. מהיקף הנגיעות, גודל הנכס ועד לסוג הטיפול הנדרש, אנו מתעמקים בהיבטים